Pasterka Góralska.

Po raz pierwszy w historii Parafii Matki  Bożej Pocieszenia w Juszczynie miała miejsce Góralska  Pasterka  w wykonaniu Zespołu Regionalnego ,,Zbyrcok”.W tym radosnym kolędowaniu brało udział pięćdziesięciu  członków zespołu. Dzieci, młodzież i dorosli wystąpili w strojach regionalnych. Następne kolędowanie miało miejsce w uroczystość Św. Rodziny 27 grudnia 2009 roku na mszy świętej o godzinie 9-00 podczas której braliśmy czynny udział w liturgii poprzez czytania i modlitwę wiernych.

28 grudnia 2009 roku braliśmy udział w  XII Archidiecezjalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek ,,NIECH KOLĘDUJE Z NAMI CAŁY ŚWIAT” w którym to zajęliśmy I miejsce w kategorii zespołów góralskich. Tego samego dnia wieczorem braliśmy udział w koncercie laureatów.

W dniu 30 grudnia 2009 roku kolędowaliśmy na ostatniej w kończącym się roku Sesji Rady Miasta i Gminy Maków Podhalański ,dziękując tym samym Panu Burmistrzowi Stanisławowi Pawlik, Panu Przewodniczącemu Rady Kazimierzowi Bałos jak również panu Sołtysowi Stanisławowi Kozieł za okazane wsparcie finansowe w kończącym się roku.
Na koniec kolędowania złożyliśmy serdeczne życzenia noworoczne wszystkim Radnym.

W dziale galeria znajdują się zdjęcia z tych wydarzeń. Zapraszamy.

Polub nas na Facebook'u